להצטרפות 088598222

אודות

סטודיו D

הכול התחיל בשנת 2008 ואחרי שנים ארוכות של מופעים, עשייה והוראה במסגרות חינוכיות רבות, החליט מתופף ומורה לתופים דמיטרי יארצקי להקים במודיעין בית הספר לתיפוף ואומנויות נגינה. תוך מספר שנים מחדר בודד שקלט תלמיד ראשון, צמח והתפתח בית-הספר, שחרט על דגלו להעניק חווית לימודי מוסיקה ברמה אחרת. היום סטודיו די – הוא מקום חי ותוסס בלב העיר מודיעין, שחושף לעולם הקסום של המוסיקה קרוב ל200 תלמידים פרטניים..

רוצים ללמוד לנגן בכלי מוסיקאלי? אוקי!! יש לנו בסטודיו די פיטרון עבורכם… מורים שאותם בחרנו בקפידה ילמדו אתכם מה שאתם רוצים, בצורה שאתם רוצים ובקצב שמתאים לכם ביותר. לימודי מוסיקה דורשים משמעת והשראה ויש לנו ידע מקצועי, אווירה חיובית וסביבה מאובזרת כדי להגשים פוטנציאל של כל תלמיד. לדעתנו גם תלמידים מתחילים ומתקדמים זקוקים להוראה נכונה. ואנחנו כאן כדי להפוך כל מפגש בינכם לבין כלי לחוויית לימודי מוסיקה ברמה אחרת.

בכיף גדול ובשמחה  נציע לכם לימודי תופים, לימודי גיטרה, לימודי פסנתר ופיתוח קול. נקיים כל שיעורי המוסיקה בחדרים אקוסטיים מאובזרים, מצוידים בציוד הקלטה ותאורה משוכלל, כאשר לכל חדר יש אופי, עיצוב וייעוד ייחודי.  רק נציין – ללמד זה ב- DNA שלנו ונשקיע את מיטב כדי להפוך לימודי המוסיקה אצלנו לחוויה פורייה, בונה ומעשירה. 

ערכי ליבה מנחים אותנו:

כל שעור הוא חוויה מוסיקאלית

לא משנה מה מטרה שהביאה אתכם אלנו. באתם ללמוד תופים, לקחת שעורי גיטרה, למצוא מורה לפיתוח קול או לעסוק בלימודי פסנתר, תמיד נשאף ליצור אווירה וסביבה, שתאפשר לכם להגשים פוטנציאל שלכם בדרך חווייתית ביותר. ניצור מכלול מנצח של מידע מקצועי, אבזור והתאמה אישית די להפוך כל שעור לחוויה.

תהליך לא פחות חשוב מתוצאה

לכל מקצוע יש אתגרים רבים. בשעורי תופים הושם דגש על  קורדינאציה. לימוד פסנתר דורש קריאת תווים מדויקת, לימוד גיטרה דורש חיזוק אצבעות וזמרים צריכים לעסוק בתרגילים קוליים מאתגרים. למרות שמשמעת באימונים הוא חלק מהמשחק ותוצאות הם חשובות, תמיד חשוב לנו שתהליך הלמידה תתרחש בסביבה תומכת וידידותית. אנחנו מאמינים שתהליך מעורר השראה והתלהבות, ללא ספק מביא לתוצאות.

לימודי מוסיקה זה לא רק נגינה

כשלומדים לנגן, בנוסף לשליטה בכלי, אנחנו משיגים הגשמה עצמית והתפתחות האישיות. שיפור קורדינציה וריכוז, הפגת המתחים, גילוי צורות ביטוי חדשות, יכולת לתקשר והכרת הצדדים חזקים וחלשים של התלמיד זה רק חלק מהתועלות שניתן להפיק מהלימודי מוסיקה. מכאן אנחנו תמיד משתדלים לשים דגש על אספקטים שונים החשובים ביותר לכל תלמיד ופועלים מתוך הבנה שיש קשת רחבה יותר של המטרות מעבר למקצועיות.

חשוב להראות הישגים

אנחנו מאמינים שמוסיקה היא שפה שבעזרתה ניתן לתקשר עם האנשים אחרים ולהעביר מסר. חשוב שכל תלמיד שהגיע לרמה מסוימת של ביצוע, ימצא דרך הולמת וראויה להביע את עצמו. מכאן בנינו מערך שלם של תהליכי הוראת המוסיקה שמאפשר לנו להקליט תלמידים בכיתות, לעשות שעורים פתוחים ברמה גבוהה ולהשקיע משאבים רבים במופעי סוף שנה. יכולת לנגן מול קהל היא תכונה חשובה שדורשת מיומנויות ייחודיות ומגבירה מוטיבציה להתמיד ולהמשיך. מתוך הבנה הזאת אנחנו בסטודיו די מנצלים כל הזדמנות לתיעוד ההצלחות של התלמידים שלנו ומעלים על נס הצלחותיהם.

מלמדים משפחות!! ולא תלמידים

לימודי מוסיקה היא תנועה דו-סטרית כאשר לתמיכה משפחתית יש ערך רב בהתמדה ונכונות של התלמיד ללמוד ולצמוח. אנחנו מאמינים ביחסי ארוך תווך ושיתוף פעולה עם המשפחה לאורך כל הדרך. אצלנו תמיד תמצאו אוזן קשבת ותוכלו להיות מעודכנים בתהליך ההתקדמות, הישגים ואתגרים של כל אחד מהלומדים. תמיד נשמח לתת עצה מקצועית ולעזור בכל עניין. פעמיים בשנה נזמין אתכם למופעים מרהיבים, שבהם תלמידים יעלו על הבמה עם הפרויקט אישי ויחד נהנה מהפירות של העבודה משותפת. 

מגמות הלימוד שלנו

למה שווה ללמוד אצלנו

why us?

נבחרת מנצחת

כל המורים למוסיקה שלנו הם מוסיקאים פעילים בעלי ניסיון עשיר בהוראה, שאוהבים ורוצים ללמד. צוות צעיר, דינמי ומסור יקפיד על אווירה מקצועית ונעימה כדי לעזור לכם להגשים את החלום בדרך חווייתית ביותר. רוצים לתופף במודיעין ? אנחנו כאן לעזור לכם להכות בתוף. שמעתם קאבר מגניב בחשמלית? לימודי גיטרה במודיעין בסטודיו די ייעשו לכם חשק להתפתח עוד.

מופעי סוף שנה

בלי קשר באיזה חוג אתם משתתפים. חוג גיטרה במודיעין, חוג תופים במודיעין או כל סוג של לימוד מוסיקאלי אחר. תמיד בסוף שנה תוכלו להשתתף במופעי סיכום מרהיבים מול קהל רחב. מופעים אלה מאפשרים ללומדי כל הכלים מוסיקליים לצבור ניסיון על הבמה, להביע כישרון אישי ולהראות את ההישגים אחרי עבודה עם המורה. אז תבואו להכות בתוף, לתת בראש בגיטרה, לשיר או לנגן בפסנתר. מחכים לכם עם חיוך רחב.

חודש התנסות

רק בית הספר למוסיקה במודיעין שלנו בלי קשר למגמה הנבחרת - תופים, גיטרה, פסנתר או פיתוח קול - תוכלו לקבל חודש התנסות של 4 שעורים!! חודש שאחריו תדעו בוודאות האם יש כימיה עם המורה למוסיקה, קיימת התאמה לכלי מוזיקאלי ואנחנו מסגרת משקיעה ורצינית עבורכם ללמוד בה.

מערך תמיכה אונליין

רק אצלנו בחוג תופים במודיעין תוכלו ליהנות ממערך תמיכה און ליין שבו בנוסף למורה לתופים ראשי (מלמד פנים אל פנים ) קיים מאגר שעורי תיפוף וירטואליים. שעורים מוקלטים האלה, משמשים את מתופף ככלי עזר בזמן הכנת שעורי בית ומאפשרים לו לקבל השראה ממורים נוספים. בשעורים מוקלטים מוסבר היטב - איך להפיק צליל מהתוף, לשמור על הקצב, ליישם יסודות התיפוף על מערכת תופים ועוד.

תכנון ייחודי של הכיתות

כדי ליצור חווית לימודי מוסיקה במודיעין ברמה אחרת חשבנו על כל פרט קטן. כל חדר ללימוד תופים, לימוד גיטרה, לימוד פסנתר ולימוד פיתוח קול הוא בעל אופי ייחודי, שמצויד בווילונות צילום, תאורה, מיקרופונים, מצלמות וכרטיסי קול. כל זה מאפשר לנו בכל שלב של השיעור לערוך הקלטות ברמה גבוה ולתת מסגרת ראויה ביותר לכישרון של לומדים מוסיקה בסטודיו די סרטונים עם ביצועים טובים ביותר של מתופפים, גיטריסטים, פסנתרנים וזמרים שנשלחים למשפחות והופכים תהליך למידה לחווייתי ומעצים יותר.

אפשרות לאימון בסטודיו

רוצים ללמוד לתופף בלי להפריע לשכנים במודיעין. בסטודיו די בנוסף לשיעורי תופים תתאמנו 3 חודשים ראשונים עד שתחליטו האם מערכת תופים זה כלי שנועד לכם ואתם מעוניינים להתפתח בתחום התיפוף. אימונים אצלנו בשלב התחלתי יחסכו לכם רכישת המערכת תופים עד שתבינו עד כמה כוונות שלכם בלימודי תופים הן רציניות.

0

תלמידים בוגרי מגמת מוסיקה בעירוני א

0

הפכו את זה למקצוע

0

מרצים מקצועיים

0

תלמידים במחזור

0

שנות ניסיון

חדרי הסטודיו שלנו

The Studio

סטודיו D הוא ביה”ס לתיפוף ואומנויות נגינה חי ותוסס, שנמצא בלב העיר מודיעין – קניון עזריאלי. מאז הקמתו של הסטודיו ועד היום עומדת לנגד עיננו מטרה, להפוך לימודי מוסיקה אצלנו לחוויה ברמה אחרת. שקדנו המון על תהליכי למידה, בחירת המורים וכמובן על תכנון קפדני של חדרי הלימוד. כאן תוכלו לעשות סיור וירטואלי ולהציץ בכל אחד מהחדרים שבהם כל הקסם קורה. תיהנו ובקרוב אצלנו.
אולפן שחור
אולפן אדום
אולפן ירוק
אולפן כחול
אולפן אפור

הנבחרת שלנו

our team

דמיטרי יארצקי

מורה לתופים במודיעין, מייסד ובעלים של סטודיו די .
לדמיטרי ניסיון יותר מ- 20 שנה בהוראת תופים והוא מרכז לימודי תופים במודיעין. בעל תואר ראשון מאקדמיה למוסיקה בתחום התיפוף ובעל תואר ראשון במדעי החברה בתחום "ניהול מערכות חינוך", משקיע ימים כלילות בקידום, טיפוח ושיפור של נושאים כמו מערך שעורי תופים, הכשרת המורים לתופים וחווית לימודי תופים בסטודיו די. בין תלמידיו בוגרי להקות צבאיות ומתופפים שפועלים כבר היום בתעשייה מוסיקאלית בארץ ובעולם.
מוטו בעבודה – כל תלמיד יכול להצליח בהתאם למרקם האישי ופוטנציאל שלו וחוויית הלמידה היא ערך בפני עצמו, שחשוב לא פחות מהתקדמות מקצועית.

מיכאל וידר

מורה לגיטרה במודיעין במסגרת של סטודיו די. במהלך השנים ניגן עם הרכבים רבים והשתתף בהפקות מוזיקליות שונות בארץ ובעולם.
בתור גיטריסט שולט בכל סוגי גיטרות (חשמלית, קלאסית, אקוסטית) בשעורי גיטרה במודיעין שם דגש על לימוד סגנונות המוזיקה שונים, בדגש על רוק, בלוז, ג'אז, פופ ואחרים. לפי דעתו לימודי גיטרה חייבים לכלול תאוריה והבנת עולם המושגים המוזיקלי. כמורה לגיטרה במודיעין מתמקד בהתאמה לאופיו וצרכיו של כל תלמיד, כדי לפתח סאונד אישי, גרוב וטכניקה, ייחודית.

טל סולומון

טל מורה לתופים במודיעין במסגרת סטודיו די. טל בוגרת תכנית של סטודיו די להכנת המורים לתופים, שרוצים להתמקצע בתחום הוראת התיפוף. לטל ניסיון בהקלטות, הופעות והשתתפות באירועים מוסיקליים מסוגים שונים. בנגינה במערכת תופים מביאה לידי ביטוי שילוב של שליטה מצוינת ביסודות התיפוף עם הפקה טובה של הצליל ונוכחות על הבמה. בשיעורי תופים שמה דגש על אחיזה נכונה, שמירה על הקצב, הרחבת האוצר של המקצבים ויכולת ליווי גבוה. מבינה ומאמינה בייחודיות של כל אחד/ת מהתלמידים ומתאימה את האופי של השיעור לטעם מוסיקאלי ויכולות האישיות שלהם.

גיא רומן

מורה לתופים במודיעין במסגרת של סטודיו די. גיא בוגר מסלול המתופפים של בה"ס למוסיקה גבוה – רימון, בעל ניסיון של 14 שנים בנגינה ו6 שנים בהוראת תופים לקבוצות ובמתן שעורי תופים לתלמידים פרטיים. בתור מתופף הופיע ברחבי הארץ במגוון במות, הקליט והופיע בהרכבים רבים. בלימוד תופים במודיעין שם דגש על יסודות, קריאת תווים, טכניקה, דינאמיקה, טיים, ומוזיקליות. בעל ניסיון עשיר בלימודי תופים, שמשלב מקצועיות בלתי מתפשרת עם גישה נוחה, ידידותית וכיפית בשיעור תופים. לפי דעתו לחוג תופים במודיעין יש ערך מוסף כמו שיפור קשב, פריקת לחצים, פיתוח משמעת עצמית, השערה מוסיקאלית ועוד.

יוסף ברטוב

מורה לתופים במודיעין במסגרת סטודיו די. יוסף בוגר מכללה מוסיקאלית (ונצואלה) בתחום התיפוף וכלי הקשה. ניגן בהרכבים בין-לאומיים שונים וביניהם Sensorium ו.Los Sudakas ליוסף ניסיון רב בהקלטות, הופעות ולימודי תופים. בשיעורי תופים במודיעין שם דגש על יישומם של היסודות על המערכת תופים ועבודה בחוג תופים על הצד המוסיקאלי של התלמיד/ה.
במסגרת לימודי תיפוף במודיעין מלמד כ-40 מתופפים ומרכז נושא של דאבל בס. בשעור תופים ליוסף גישה נוחה ויחס חם לכל תלמיד ותוצאות לא מאחרות לבוא. הוא רואה בלימודי תופים במודיעין מסגרת לביטוי אישי של התלמיד ומתאים לו באופן ייחודי הקצב ואופי של הלימוד.

מרדכי תקאי

מורה לפיתוח קול במודיעין במסגרת של סטודיו די. מרדכי בעל תואר ראשון בזמרה קלאסית באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלם. בתור זמר פעיל ביצע תפקידים ראשיים באופרות של ג'רוזלם סטודיו לאופרה. השתתף באין ספור השתלמויות ומסטר קלסים באיטליה עם מורים נבחרים בתחום השירה. בתור מורה לפיתוח קול בקונסרבטוריונים ומנהל קולי במקלות, למרדכי ניסיון רב בלימודי פיתוח קול. בהוראה שם דגש על התאמה ליכולות ווקאליות, אופי ורצון של התלמידים. מאמין ששירה היא הדרך מופלאה לביטוי עצמי והגשמה.

רון לוי

מורה לגיטרה במודיעין במסגרת סטודיו די. בעל ניסיון של 14 שנים בנגינה על גיטרה, המתמחה בסגנונות עכשוויים, קלאסיים ו-fingerstyle
את הידע המוזיקלי שלו רכש אצל מורים לגיטרה טובים ביותר, ולאחר מכן פרח לבית ספר רימון, שם העמיק את הידע והמיומנויות המוזיקליות שלו. בשלוש השנים האחרונות מלמד גיטרה ומאמין בגישה של לימוד כיפי, כיבוש אתגרים והתאמה לזיקה המוזיקלית של כל תלמיד/ה. במהלך השנים צבר ניסיון רב בהופעות, הקלטות והפקות. בעבודתו כמורה לגיטרה, משלב את הידע המוזיקלי בתהליכי ההוראה.
בלימוד גיטרה שם דגש על זיהוי החוזקות הטבעיות של התלמידים ועוזר להם לפתח את המיומנויות המוזיקליות בצורה מותאמת אישית. רון מקפיד על בניית אבני הדרך החיוניות להמשך דרכם המוזיקלית.

טל מרק

מורה לגיטרה בסטודיו די, מפיק מוזיקלי ובעל ניסיון של מעל ל - 20 שנה בתחום. במסגרת הלימודים באקדמיה למוזיקה שבירושלים במסלול הג'אז למד אצל טובי המורים בארץ ולאחר מכן המשיך במסלול לימודי הפקת מוזיקה אלקטרונית במכללת BPM.
צבר ניסיון רב כנגן בהופעות, הקלטות והפקות במגוון רחב של ז'אנרים. כיום יוצר מנגן ומפיק מוזיקה אלקטרונית ממחוזות ההאוס עם השפעות של פאנק, R&B, גוספל וג'אז בשילוב עם גיטרות וכלים חיים נוספים.
בשיעורי גיטרה מאמין בגישה של זיהוי החוזקות הטבעיות והעדפות המוזיקליות של כל תלמידים , מבלי לוותר על אבני הדרך החיוניים להם בהמשך דרכם המוזיקלית.

מורה לפיתוח קול במודיעין

דנה יארצקי

מורה לפיתוח קול במודיעין במסגרת סטודיו די. דנה בוגרת תכנית בסטודיו די להכנת המורים שרוצים להמשיך ולהתמקצע בהוראה בנוסף לשירה. למרות גיל הצעיר לדנה ניסיון רב בהקלטות, הופעות והוצאות סינגלים רבים. סינגל "ויתרתי" שהוציאה השנה הגיע לאלפי צפיות תוך שבוע ברחחבי הארץ. הופיעה בגמר של תכונית הריאליטי דה בוקס , הוזמנה להשתתף במופעי עצמאות ותחרויות רבים. בשיעורי פיתוח קול שמה דגש על הבנת השירים , הבעה עצמית ,נוכחות בימתית ונשימה נכונה. בתור מורה לפיתוח קול דנה מאמינה ברכישת כלים נכונים לעבודה עם הקול, אווירה נעימה והתאמת הסגנון לאופי של התלמידים.

עומר בן זוהר

מורה לפסנתר וקלידים במודיעין במסגרת של סטודיו די.
מנגן בהרכבי רוק כבד, חבר במקהלת אקפלה והשתתף כזמר רקע בהקלטות עבור מספר פרוייקטים בארץ ובחו"ל. בלימודיו ממורים טובים ביותר בארץ ובמהלך 19 שנים של נגינה ויצירה בקלידים ובגיטרה, ספג מגוון השפעות - מוזיקה קלאסית, אלקטרונית, מטאל, פופ יפני ועוד. מאמין בחשיבה מחוץ לקופסא כדי לבצע בקלידים כל מוזיקה שניתן לדמיין. לצד בניית טכניקה, מתמקד בהקניית בסיס תיאורטי עשיר ופיתוח שמיעה. מעודד את התלמיד להתפתח כיוצר ונלהב ללוות בתהליכי הלחנה וכל עשייה מוזיקלית בכל סגנון.

ראול קניאס

מורה לגיטרה ולבס במודיעין במסגרת סטודיו די. פרפורמר מקצועי בעל ניסיון רב בנגינה במגוון סגנונות בארץ ובחו״ל. ראול בוגר מסלול הביצוע של רימון - ביה"ס הגבוה למוזיקה ולמד במגמה רב-תחומי באקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים. בעל ניסיון של 18 שנה בנגינה ושל 5 שנה בהוראת גיטרה ובס. בשיעורי גיטרה ובס במודיעין שם דגש על הגעה ליכולת לנגן שירים שהתלמיד אוהב, טכניקה, טיים, גרוב, סאונד, הכרת סגנונות ותאוריה.

שאלתיאל דוד- מתופף

שלום לכולם , שמי שאלתיאל דוד ,התלמיד תיפוף הראשון בדגש על *ראשון* של דמיטרי מורה לתופים בחסד העליון !!!
התחלתי ללמוד תיפוף בסטודיו די אצל דמיטרי מגיל 11 עד תחילת שרותי הצבאי כבוגר להקה צבאית .
דמיטרי בתור מורה לתופים ליווה, לימד, השקיע, ותמך בי לאורך כל השנים וכמובן לא וויתר לי... ועליי ! (גם כשהייתי עם גבס ביד הגעתי לשיעורי תופים כרגיל!) מה שמייחד את שיטת הלימוד תופים אצל דמיטרי בסטודיו די זה בעצם היסודות שהוא נותן בכדי שתוכל אח"כ לפרק דברים לבד וללמוד בעצמך! לאחר סיום שירותי הצבאי ניגנתי כי מתופף עם מיטב האמנים בארץ ביניהם יניב בן משיח , דודו אהרון , פאר טסי , יעקב שוואקי , וליאור נרקיס בנוסף לוויתי אמנים רבים ביניהם עדן בן זקן, אברהם טל , ריטה, מוש בן ארי , אליעד נחום ,גיל ווין , שפיטה, עילאי בוטנר וילדי החוץ וכו' ... ממליץ לכולם בחום ללמוד תופים במודיעין בסטודיו די !!! אם אתם רוצים להיות מתופפים סטודיו די - זה המקום!!!

דנה יארצקי – זמרת

לפני 7 שנים התחלתי ללמוד פיתוח קול במודיעין. הסטודיו די פיתח אצלי אהבה לשיר, ליצור מוסיקה, ללמוד אותה וממנה. היום אני נהנת כאן משעורי פסנתר. בזכות הכלים שקיבלתי בחוג לפיתוח קול הצלחתי להתקבל למגמת המוסיקה בעירוני 'א מודיעין, הופעתי בתכנית The Box ששודרה בטלוויזיה, כותבת ומלחינה שירים ובמה היא לגמרי מקום בטוח שלי.

רפאל לוגבינסקי – מתופף

היי שמי רפאל לוגבינסקי ישר מסטודיו שלי בבנגקוק. היום אני מתופף בשתי להקות בין לאומיות Dirty Magic ו Face Jackson. למדתי תופים אצל דמיטרי בסטודיו די 10 שנים ומשם בגדול יצאתי עם כל האהבה וידע שיש לי לתיפוף.