להצטרפות 088598222

אודות

סטודיו D

הכול התחיל בשנת 2008 ואחרי שנים ארוכות של מופעים, עשייה והוראה במסגרות חינוכיות רבות, החליט מתופף ומורה לתופים דמיטרי יארצקי להקים במודיעין בית הספר לתיפוף ואומנויות נגינה. תוך מספר שנים מחדר בודד שקלט תלמיד ראשון, צמח והתפתח בית-הספר, שחרט על דגלו להעניק חווית לימודי מוסיקה ברמה אחרת. היום סטודיו די – הוא מקום חי ותוסס בלב העיר מודיעין, שחושף לעולם הקסום של המוסיקה קרוב ל200 תלמידים פרטניים..

רוצים ללמוד לנגן בכלי מוסיקאלי? אוקי!! יש לנו בסטודיו די פיטרון עבורכם… מורים שאותם בחרנו בקפידה ילמדו אתכם מה שאתם רוצים, בצורה שאתם רוצים ובקצב שמתאים לכם ביותר. לימודי מוסיקה דורשים משמעת והשראה ויש לנו ידע מקצועי, אווירה חיובית וסביבה מאובזרת כדי להגשים פוטנציאל של כל תלמיד. לדעתנו גם תלמידים מתחילים ומתקדמים זקוקים להוראה נכונה. ואנחנו כאן כדי להפוך כל מפגש בינכם לבין כלי לחוויית לימודי מוסיקה ברמה אחרת.

בכיף גדול ובשמחה  נציע לכם לימודי תופים, לימודי גיטרה, לימודי פסנתר ופיתוח קול. נקיים כל שיעורי המוסיקה בחדרים אקוסטיים מאובזרים, מצוידים בציוד הקלטה ותאורה משוכלל, כאשר לכל חדר יש אופי, עיצוב וייעוד ייחודי.  רק נציין – ללמד זה ב- DNA שלנו ונשקיע את מיטב כדי להפוך לימודי המוסיקה אצלנו לחוויה פורייה, בונה ומעשירה. 

ערכי ליבה מנחים אותנו:

כל שעור הוא חוויה מוסיקאלית

לא משנה מה מטרה שהביאה אתכם אלנו. באתם ללמוד תופים, לקחת שעורי גיטרה, למצוא מורה לפיתוח קול או לעסוק בלימודי פסנתר, תמיד נשאף ליצור אווירה וסביבה, שתאפשר לכם להגשים פוטנציאל שלכם בדרך חווייתית ביותר. ניצור מכלול מנצח של מידע מקצועי, אבזור והתאמה אישית די להפוך כל שעור לחוויה.

תהליך לא פחות חשוב מתוצאה

לכל מקצוע יש אתגרים רבים. בשעורי תופים הושם דגש על  קורדינאציה. לימוד פסנתר דורש קריאת תווים מדויקת, לימוד גיטרה דורש חיזוק אצבעות וזמרים צריכים לעסוק בתרגילים קוליים מאתגרים. למרות שמשמעת באימונים הוא חלק מהמשחק ותוצאות הם חשובות, תמיד חשוב לנו שתהליך הלמידה תתרחש בסביבה תומכת וידידותית. אנחנו מאמינים שתהליך מעורר השראה והתלהבות, ללא ספק מביא לתוצאות.

לימודי מוסיקה זה לא רק נגינה

כשלומדים לנגן, בנוסף לשליטה בכלי, אנחנו משיגים הגשמה עצמית והתפתחות האישיות. שיפור קורדינציה וריכוז, הפגת המתחים, גילוי צורות ביטוי חדשות, יכולת לתקשר והכרת הצדדים חזקים וחלשים של התלמיד זה רק חלק מהתועלות שניתן להפיק מהלימודי מוסיקה. מכאן אנחנו תמיד משתדלים לשים דגש על אספקטים שונים החשובים ביותר לכל תלמיד ופועלים מתוך הבנה שיש קשת רחבה יותר של המטרות מעבר למקצועיות.

חשוב להראות הישגים

אנחנו מאמינים שמוסיקה היא שפה שבעזרתה ניתן לתקשר עם האנשים אחרים ולהעביר מסר. חשוב שכל תלמיד שהגיע לרמה מסוימת של ביצוע, ימצא דרך הולמת וראויה להביע את עצמו. מכאן בנינו מערך שלם של תהליכי הוראת המוסיקה שמאפשר לנו להקליט תלמידים בכיתות, לעשות שעורים פתוחים ברמה גבוהה ולהשקיע משאבים רבים במופעי סוף שנה. יכולת לנגן מול קהל היא תכונה חשובה שדורשת מיומנויות ייחודיות ומגבירה מוטיבציה להתמיד ולהמשיך. מתוך הבנה הזאת אנחנו בסטודיו די מנצלים כל הזדמנות לתיעוד ההצלחות של התלמידים שלנו ומעלים על נס הצלחותיהם.

מלמדים משפחות!! ולא תלמידים

לימודי מוסיקה היא תנועה דו-סטרית כאשר לתמיכה משפחתית יש ערך רב בהתמדה ונכונות של התלמיד ללמוד ולצמוח. אנחנו מאמינים ביחסי ארוך תווך ושיתוף פעולה עם המשפחה לאורך כל הדרך. אצלנו תמיד תמצאו אוזן קשבת ותוכלו להיות מעודכנים בתהליך ההתקדמות, הישגים ואתגרים של כל אחד מהלומדים. תמיד נשמח לתת עצה מקצועית ולעזור בכל עניין. פעמיים בשנה נזמין אתכם למופעים מרהיבים, שבהם תלמידים יעלו על הבמה עם הפרויקט אישי ויחד נהנה מהפירות של העבודה משותפת. 

מגמות הלימוד שלנו

למה שווה ללמוד אצלנו

why us?

נבחרת מנצחת

כל המורים למוסיקה שלנו הם מוסיקאים פעילים בעלי ניסיון עשיר בהוראה, שאוהבים ורוצים ללמד. צוות צעיר, דינמי ומסור יקפיד על אווירה מקצועית ונעימה כדי לעזור לכם להגשים את החלום בדרך חווייתית ביותר. רוצים לתופף במודיעין ? אנחנו כאן לעזור לכם להכות בתוף. שמעתם קאבר מגניב בחשמלית? לימודי גיטרה במודיעין בסטודיו די ייעשו לכם חשק להתפתח עוד.

מופעי סוף שנה

בלי קשר באיזה חוג אתם משתתפים. חוג גיטרה במודיעין, חוג תופים במודיעין או כל סוג של לימוד מוסיקאלי אחר. תמיד בסוף שנה תוכלו להשתתף במופעי סיכום מרהיבים מול קהל רחב. מופעים אלה מאפשרים ללומדי כל הכלים מוסיקליים לצבור ניסיון על הבמה, להביע כישרון אישי ולהראות את ההישגים אחרי עבודה עם המורה. אז תבואו להכות בתוף, לתת בראש בגיטרה, לשיר או לנגן בפסנתר. מחכים לכם עם חיוך רחב.

חודש התנסות

רק בית הספר למוסיקה במודיעין שלנו בלי קשר למגמה הנבחרת - תופים, גיטרה, פסנתר או פיתוח קול - תוכלו לקבל חודש התנסות של 4 שעורים!! חודש שאחריו תדעו בוודאות האם יש כימיה עם המורה למוסיקה, קיימת התאמה לכלי מוזיקאלי ואנחנו מסגרת משקיעה ורצינית עבורכם ללמוד בה.

מערך תמיכה אונליין

רק אצלנו בחוג תופים במודיעין תוכלו ליהנות ממערך תמיכה און ליין שבו בנוסף למורה לתופים ראשי (מלמד פנים אל פנים ) קיים מאגר שעורי תיפוף וירטואליים. שעורים מוקלטים האלה, משמשים את מתופף ככלי עזר בזמן הכנת שעורי בית ומאפשרים לו לקבל השראה ממורים נוספים. בשעורים מוקלטים מוסבר היטב - איך להפיק צליל מהתוף, לשמור על הקצב, ליישם יסודות התיפוף על מערכת תופים ועוד.

תכנון ייחודי של הכיתות

כדי ליצור חווית לימודי מוסיקה במודיעין ברמה אחרת חשבנו על כל פרט קטן. כל חדר ללימוד תופים, לימוד גיטרה, לימוד פסנתר ולימוד פיתוח קול הוא בעל אופי ייחודי, שמצויד בווילונות צילום, תאורה, מיקרופונים, מצלמות וכרטיסי קול. כל זה מאפשר לנו בכל שלב של השיעור לערוך הקלטות ברמה גבוה ולתת מסגרת ראויה ביותר לכישרון של לומדים מוסיקה בסטודיו די סרטונים עם ביצועים טובים ביותר של מתופפים, גיטריסטים, פסנתרנים וזמרים שנשלחים למשפחות והופכים תהליך למידה לחווייתי ומעצים יותר.

אפשרות לאימון בסטודיו

רוצים ללמוד לתופף בלי להפריע לשכנים במודיעין. בסטודיו די בנוסף לשיעורי תופים תתאמנו 3 חודשים ראשונים עד שתחליטו האם מערכת תופים זה כלי שנועד לכם ואתם מעוניינים להתפתח בתחום התיפוף. אימונים אצלנו בשלב התחלתי יחסכו לכם רכישת המערכת תופים עד שתבינו עד כמה כוונות שלכם בלימודי תופים הן רציניות.

0

תלמידים בוגרי מגמת מוסיקה בעירוני א

0

הפכו את זה למקצוע

0

מרצים מקצועיים

0

תלמידים במחזור

0

שנות ניסיון

חדרי הסטודיו שלנו

The Studio

סטודיו D הוא ביה”ס לתיפוף ואומנויות נגינה חי ותוסס, שנמצא בלב העיר מודיעין – קניון עזריאלי. מאז הקמתו של הסטודיו ועד היום עומדת לנגד עיננו מטרה, להפוך לימודי מוסיקה אצלנו לחוויה ברמה אחרת. שקדנו המון על תהליכי למידה, בחירת המורים וכמובן על תכנון קפדני של חדרי הלימוד. כאן תוכלו לעשות סיור וירטואלי ולהציץ בכל אחד מהחדרים שבהם כל הקסם קורה. תיהנו ובקרוב אצלנו.
אולפן שחור
אולפן אדום
אולפן ירוק
אולפן כחול
אולפן אפור

הנבחרת שלנו

our team

דמיטרי יארצקי

מורה לתופים במודיעין, מייסד ובעלים של סטודיו די . לדמיטרי ניסיון יותר מ- 20 שנה בהוראת תופים והוא מרכז לימודי תופים במודיעין. בעל תואר ראשון מאקדמיה למוסיקה בתחום התיפוף ובעל תואר ראשון במדעי החברה בתחום "ניהול מערכות חינוך", משקיע ימים כלילות בקידום, טיפוח ושיפור של נושאים כמו מערך שעורי תופים, הכשרת המורים לתופים וחווית לימודי תופים בסטודיו די. בין תלמידיו בוגרי להקות צבאיות ומתופפים שפועלים כבר היום בתעשייה מוסיקאלית בארץ ובעולם.
מוטו בעבודה – כל תלמיד יכול להצליח בהתאם למרקם האישי ופוטנציאל שלו וחוויית הלמידה היא ערך בפני עצמו, שחשוב לא פחות מהתקדמות מקצועית.

מיכאל וידר

מורה לגיטרה במודיעין במסגרת של סטודיו די. במהלך השנים ניגן עם הרכבים רבים והשתתף בהפקות מוזיקליות שונות בארץ ובעולם.
בתור גיטריסט שולט בכל סוגי גיטרות (חשמלית, קלאסית, אקוסטית) בשעורי גיטרה במודיעין שם דגש על לימוד סגנונות המוזיקה שונים, בדגש על רוק, בלוז, ג'אז, פופ ואחרים. לפי דעתו לימודי גיטרה חייבים לכלול תאוריה והבנת עולם המושגים המוזיקלי. כמורה לגיטרה במודיעין מתמקד בהתאמה לאופיו וצרכיו של כל תלמיד, כדי לפתח סאונד אישי, גרוב וטכניקה, ייחודית.

גיא רומן

מורה לתופים במודיעין במסגרת של סטודיו די. גיא בוגר מסלול המתופפים של בה"ס למוסיקה גבוה – רימון, בעל ניסיון של 14 שנים בנגינה ו6 שנים בהוראת תופים לקבוצות ובמתן שעורי תופים לתלמידים פרטיים. בתור מתופף הופיע ברחבי הארץ במגוון במות, הקליט והופיע בהרכבים רבים. בלימוד תופים במודיעין שם דגש על יסודות, קריאת תווים, טכניקה, דינאמיקה, טיים, ומוזיקליות. בעל ניסיון עשיר בלימודי תופים, שמשלב מקצועיות בלתי מתפשרת עם גישה נוחה, ידידותית וכיפית בשיעור תופים. לפי דעתו לחוג תופים במודיעין יש ערך מוסף כמו שיפור קשב, פריקת לחצים, פיתוח משמעת עצמית, השערה מוסיקאלית ועוד.

נעם בן ישי

מורה לגיטרה במודיעין במסגרת סטודיו די. בעל ניסיון של 12 שנה בנגינה במגוון רחב של סגנונות, הופעות ברחבי הארץ והקלטות להרכבים שונים. היום מנגן בהרכב של מטאל פרוגרסיב Scalar. לנעם הרבה ידע בתחום לימודי גיטרה , אחרי שלמד במסגרות ואצל גיטריסטים מובילים בתחום. לנעם שליטה מעולה בכל סוגי גיטרות - גיטרה חשמלית, גיטרה קלאסית וגיטרה בס.
בשעורי גיטרה במודיעין שם דגש על מיצוי עצמי והתאמה של קצב התקדמות וסגנון הנגינה לכל תלמיד לגיטרה. בתור מורה לגיטרה במודיעין מקנה לתלמידי גיטרה מיומנויות של טכניקה בריאה ונכונה, חושף תלמידים לסגנונות המוזיקה מגוונים, ליווי ואלתור.

יוסף ברטוב

מורה לתופים במודיעין במסגרת סטודיו די. יוסף בוגר מכללה מוסיקאלית (ונצואלה) בתחום התיפוף וכלי הקשה. ניגן בהרכבים בין-לאומיים שונים וביניהם Sensorium ו.Los Sudakas ליוסף ניסיון רב בהקלטות, הופעות ולימודי תופים. בשיעורי תופים במודיעין שם דגש על יישומם של היסודות על המערכת תופים ועבודה בחוג תופים על הצד המוסיקאלי של התלמיד/ה.
במסגרת לימודי תיפוף במודיעין מלמד כ-40 מתופפים ומרכז נושא של דאבל בס. בשעור תופים ליוסף גישה נוחה ויחס חם לכל תלמיד ותוצאות לא מאחרות לבוא. הוא רואה בלימודי תופים במודיעין מסגרת לביטוי אישי של התלמיד ומתאים לו באופן ייחודי הקצב ואופי של הלימוד.

ג'קי שרגא

מורה לתופים במודיעין במסגרת סטודיו די. מתופף ומורה לתופים עם ניסיון של חיים שלמים בנגינה וכ-10 שנים בלימוד. ניגן בשלל הפקות אולפן, טלוויזיה ובמה. מאמין שכל תלמיד/ה יכולים לספוג לאורך זמן את כל הכלים שישרתו את האומנות שלהם ועל מורה יש להעביר האינפורמציה תוך הבנה של האישיות האינדיבידואלית שלהם, מתוך הכלה של כל קושי ותמיד עם חיוך רחב. בשעורי תופים במודיעין מלמד האזנה נכונה, טכניקה יעילה בדגש על סגנונות רוק, פאנק, פרוג, ורבים אחרים. עיקרון זהב בלימודי תופים - הוא לא רק ללמוד את הנושא הספציפי שעל הפרק אלא איך התלמיד לוקח את החומר הנלמד ומייצר ממנו משהו אישי משלו.

עמית עבודי

מורה לפיתוח קול במודיעין במסגרת סטודיו די. בעבר סולנית מקהלת "שני". הופיעה במקומות מכובדים: בית הנשיא, בית האופרה של דנמרק, הוותיקן ועד. בנוסף השתתפה בפרויקט מחזמר שבו כתבה וביצעה שירים מקוריים. בימים אלה עובדת על החומרים מקוריים ומעבירה שעורי פיתוח קול במוסדות רבים.
בתור מורה לפיתוח קול מנוסה, בשעורים לפיתוח קול במודיעין שמה דגש על טכניקות בשירה, הבעה, הגשה, ועמידה על במה. לפי דעתה לימודי פיתוח קול הם עוד צעד אחד בהתפתחות אישית של התלמיד ולשיר זה תמיד חוויה מעשירה, מפתחת ומעצימה. עמית מסרבת לראות בחוג לפיתוח קול במודיעין עוד חוג רגיל מן המניין, משתדלת להעביר חומר באופן חוויתי ביותר ולהתאים גישה לכל זמר.

יפתח גילבר

ורה לפיתוח קול במסגרת סטודיו די. יפתח בוגר מסלול של יצירה והפקה קולית במכללת Muzik בנוסף לתואר בהוראת פיתוח קול בכיתה של תמי קצין האגדית. בלימודי פיתוח קול במודיעין שם דגש על היסודות שביציבה, תהליך הנשימה, הפקת הצליל, פיתוח טכניקות הקוליות והגשת השיר.
יפתח מורה לפיתוח קול בחסד העליון עם חיבור מעולה בשעורי פיתוח קול לילדים ולמבוגרים כאחד. בסטודיו די במודיעין יפתח מלמד פיתוח קול יום אחד בלבד ויש ביקוש רב לשירותיו. שעור פיתוח קול במודיעין עם יפתח מתנהל בצורה נינוחה תוך שילוב גישה מקצועית והתאמה מלאה לרצונות ולצרכים של התלמיד. יפתח טוען שלימוד פיתוח קול זה דרך טובה ביותר להביע את עצמך ולא מקבל ביטוי - חוג לפיתוח קול.

זיו סבג

מורה לפסנתר במודיעין במסגרת סטודיו די. זיו סטודנט לתואר שני באקדמיה למוסיקה ולמחול במסלול ביצוע קלאסי, בוגר תואר ראשון במסלול להכשרת מורים, מופיע בקביעות בקונצרטים ורסיטלים מלמד פסנתר בכל הסגנונות ובכל הרמות באווירה פתוחה, נעימה ותומכת, בעל גישה סובלנית לילדים ומאמין במיצוי מלוא הפוטנציאל אצל כל תלמיד.

מורה לתופים במודיעין

נתן רוצ'ה

נתן רוצ'ה מורה לתופים במודיעין במסגרת של סטודיו די. נתן בוגר באוניברסיטת "Universidad Central" בקולומביה ובעל תואר ראשון כמורה למוסיקה בדגש על כלי הקשה ותופים.
בתור מוסיקאי ונגן במערכת תופים נתן הפיק, הופיע ולימד תופים באזורים שונים בארצו והשתתף בפסטיבלי מוזיקה בקולומביה, ברזיל וישראל. לנתן שליטה מצוינת בסגנונות התיפוף מגוונים עם דגש על מוסיקה לטינית ועממית.
בארץ מלמד תופים במקומות ובתי ספר שונים ויש לו תשוקה וידע רחב בכל מה שקשור להוראה. נתן תמיד נותן את המיטב מעצמו בעבודתו ואוהב אמנות על כל ביטוייה. בתור מורה לתופים במודיעין מלמד שיעורי תופים פרטניים אחד על אחד.

רותם דוידסקו

מורה לגיטרה במודיעין במסגרת סטודיו די. סטודנט לתואר ראשון במוזיקה עם התמחות בביצוע רב תחומי בגיטרה באקדמיה למוזיקה ומחול
בירושלים. בעל ניסיון נגינה של 12 שנים במגוון סגנונות בהרכבים חיים ובהקלטות אולפן. בעל ניסיון עשיר בהוראת שיעורים פרטניים וקבוצותיים בבתי ספר יסודיים ותיכונים.
בשיעורי גיטרה במודיעין שם דגש על מוזיקה כשפה, כלומר- להכיר את המושגים המוזיקליים השונים. תלמידים שלומדים גיטרה במודיעין עם רותם מרחיבים ידע בתאוריה,
פיתוח שמיעה וחוש קצב לצד טכניקות נגינה בריאות וייחודיות ובסגנונות שונים.

ניצן אלון - גיטריסטית

לפני עשר שנים התחלתי ללמוד גיטרה במודיעין בסטודיו די וישר הבנתי שהגעתי למקום הנכון. למדתי לנגן את המוזיקה שאני אוהבתוהרחבתי את הידע שלי גם בסגנונות שלא הכרתי.
היום אני לומדת בבית ספר רימון, מנגנת בהרכבים שונים, מעבדת, מפיקה ומובילה הרכב עם מוזיקה מקורית שלי. הכלים שקיבלתי בשעורי גיטרה במודיעין עזרו לי להתפתח ולהפוך למוזיקאית שאני היום.
אני ממליצה בחום להצטרף ללימודי גיטרה במודיעין בסטודיו די

שאלתיאל דוד- מתופף

שלום לכולם , שמי שאלתיאל דוד ,התלמיד תיפוף הראשון בדגש על *ראשון* של דמיטרי מורה לתופים בחסד העליון !!!
התחלתי ללמוד תיפוף בסטודיו די אצל דמיטרי מגיל 11 עד תחילת שרותי הצבאי כבוגר להקה צבאית .
דמיטרי בתור מורה לתופים ליווה, לימד, השקיע, ותמך בי לאורך כל השנים וכמובן לא וויתר לי... ועליי ! (גם כשהייתי עם גבס ביד הגעתי לשיעורי תופים כרגיל!) מה שמייחד את שיטת הלימוד תופים אצל דמיטרי בסטודיו די זה בעצם היסודות שהוא נותן בכדי שתוכל אח"כ לפרק דברים לבד וללמוד בעצמך! לאחר סיום שירותי הצבאי ניגנתי כי מתופף עם מיטב האמנים בארץ ביניהם יניב בן משיח , דודו אהרון , פאר טסי , יעקב שוואקי , וליאור נרקיס בנוסף לוויתי אמנים רבים ביניהם עדן בן זקן, אברהם טל , ריטה, מוש בן ארי , אליעד נחום ,גיל ווין , שפיטה, עילאי בוטנר וילדי החוץ וכו' ... ממליץ לכולם בחום ללמוד תופים במודיעין בסטודיו די !!! אם אתם רוצים להיות מתופפים סטודיו די - זה המקום!!!

דנה יארצקי – זמרת

לפני 7 שנים התחלתי ללמוד פיתוח קול במודיעין. הסטודיו די פיתח אצלי אהבה לשיר, ליצור מוסיקה, ללמוד אותה וממנה. היום אני נהנת כאן משעורי פסנתר. בזכות הכלים שקיבלתי בחוג לפיתוח קול הצלחתי להתקבל למגמת המוסיקה בעירוני 'א מודיעין, הופעתי בתכנית The Box ששודרה בטלוויזיה, כותבת ומלחינה שירים ובמה היא לגמרי מקום בטוח שלי.

רפאל לוגבינסקי – מתופף

היי שמי רפאל לוגבינסקי ישר מסטודיו שלי בבנגקוק. היום אני מתופף בשתי להקות בין לאומיות Dirty Magic ו Face Jackson. למדתי תופים אצל דמיטרי בסטודיו די 10 שנים ומשם בגדול יצאתי עם כל האהבה וידע שיש לי לתיפוף.