להצטרפות 088598222

לימוד מוסיקה למבוגרים

מחפשים לימודי מוסיקה למבוגרים במודיעין?

מובן לגמרי כי בכל אחד מאתנו מסתתר ילד שעדיין רוצה להגשים חלומות. באטרף של היום וסידורים שוטפים מגיע לכם לפנות קצת זמן גם לנשמה. משאתם צריכים זה מורה למוסיקה קשוב שיוכל להלהיב, להסביר ולקחת אתכם בהדרגה לחוויה מגניבה ביותר של  לימודי מוסיקה. אז במידה אתם מחפשים לימודי תופים למבוגרים במודיעין, מורה לגיטרה למבוגרים במודיעין, שיעורי לפסנתר במודיעין למובוגרים או שיעורי לפיתוח קול למבוגרים. סטודיו די כאן עבורכם.

לימודי מוסיקה למבוגרים במודיעין אצלנו זה לא רק שם, אלא הבנה ברורה של הצרכים, רצונות ושאיפות שלכם. היום בבית-הספר למוסיקה למבוגרים בסטודיו די  לומדים קרוב ל40 תלמידים בגילאי 25-75+ ואנחנו נהנים לקדם אותם ולשמוח איתם ביחד להישגיהם.  תתארו לעצמכם תחושה של אבא מתופף לבן שלו שיר מפורסם, שאותו הוא למד בשיעור תופים  או אמה שמסוגלת לנגן שיר של חיפושיות בפסנתר.

במיוחד בסטודיו די, לשעורי מוסיקה למבוגרים יש מורים מתאימים, שנבחרו בקפידה. מורים למוסיקה עם אנרגיות טובות, מרוכזים רק בכם ופנויים לכל שאלה ובקשה. מתוך הבנה של לוז צפוף של אדם מבוגר בימנו, בנינו תכנית הוראת מוסיקה קצרת תווך ( 3 חודשים אם אפשרות לחדש כל פעם מחדש ), עם גמישות לשעות מאוחרות יותר ותוכן וסגנון השיעור שמקצר את הדרך לתוצאות מהירות.

צוות צעיר, דינמי ומסור יקפיד על אווירת הלימוד  מקצועית ונעימה, כך שתוכלו להגשים חלום  ללמוד לנגן בדרך חווייתית ביותר.  אז אם אתם רוצים לימודי תופים למבוגרים במודיעין – אנחנו כאן… שעורי פיתוח קול למבוגרים במודיעין – מעולה, מורה לגיטרה למבוגרים במודיעין –  פגז, לימודי פסנתר למבוגרים במודיעין  –מחכים לכם… חוויה מתחילה כאן!!! יוצאים לדרך!!!

למי זה מתאים?

גיל: 22 ועד 120.

רמה: מתחילים, ממשיכים, מתקדמים.

תועלת: כל מי שרוצה להגשים חלום לנגן, לשמח נשמה וליהנות.

מיקום: לימודי מוסיקה מתקיימים בקניון עזריאלי מודיעין

מעולה: לאלה שרוצים לפנק את עצמם בחוויה בלתי נשכחת וללכת הביתה אחרי שעור מוסיקה עם חיוך גדול ורחב.

המבנה של לימודי מוסיקה למבוגרים
  1. הכול כמובן תלוי בכלי שבחרתם ללמוד, אבל חימום הוא פעילות אוניברסלית שמכינה אתכם לשיעור מוסיקה ומאפשרת להפיק את מיטב.
  2. עבודה על החומרים טכניים כמו שמירה על הקצב בלימודי תופים, הכרת הסולמות בלימודי גיטרה, נשימה נכונה אצל זמר וכדומה.
  3. עבודה על הצד מוסיקאלי של התלמיד ובניית היכולת ללוות או לבצע יצירות בסגנונות מוסיקאליים שונים – רוק, פאנק, פופ וכדומה.
למה לימודים אצלנו זאת חוויה?

שעות גמישות שנתאים אליכם

חיוב חודשי לפי כמות השעורים מתוכננים מראש

תכנית קצרת תווך שאחריה תדעו האם להמשיך

צוות הוראת מוסיקה אלוף שיודע לא רק לנגן אלה ללמד

כבר אחרי תקופה קצרה מנגנים שירים שחלמתם עליהם

תכנית לימודי מוסיקה במודיעין תואמת  צרכים אישיים

לומדים ממורים למוסיקה נוספים עם מערך של תמיכה און ליין

01

צעד ראשון

התקשרות ראשונית - כבר בשיחה טלפונית נברר את הצרכים שלכם. ניקח בחשבון נוחות בזמנים, רמה וציפיות מהלימודי מוסיקה למבוגרים, כדי להתאים לכם מורה למוסיקה במודיעין וקצב ההתקדמות המתאימים לכם ביותר.

02

צעד שני

שעור ניסיון – בכיף גדול נזמין אתכם לשעור ניסיון שאחריו תוכלו להבין האם יש כימיה עם המורה למוסיקה, עד כמה קל לכם להשתלט על הכלי המוסיקלי ועד כמה אנחנו בה"ס למוסיקה למבוגרים, שאתם נהנחם ללמוד בו.

03

צעד שלישי

מצטרפים לחוויית נגינה של סטודיו די - אחרי שגיבשתם החלטה להצטרף, נבנה תכנית לימוד כלי אינדיבידואלית על סמך רושם שקיבלנו בשיעור התנסות. במהלך השנה נגלה גמישות באינטראקציה ובמידת הצורך נשנה תכנית לימודי מוסיקה או אף מורה לכלי המוסיקאלי . במהלך לימודים אצלנו נשקיע את מיטב , כדי להפוך עבורכם לימודי מוסיקה במודיעין לחוויה ברמה אחרת.

לסיכום

אנחנו מאמינים שכל אחד ללא קשר לגיל, יכול ללמוד לנגן וליהנות מתהליך. מכאן מבנה של כל שעור מוסיקה למבוגרים מותאם למרקם האישי וכשרון של הלומד. בכל שלב ניתן לשנות סדר, קצב ודגש  של השיעור, כדי להביא לידי ביטוי את היכולות המוסיקאלית ואישיות של התלמיד, בדרך חווייתית ביותר. כבר בא לכם להתנסות לנגן? קדימה בחרו מורה למוסיקה וכל שבה לכם להתנסות  ומחכים לשמוע מכם…

Make Your Lucky Choice
קיבלתם החלטה להגשים חלום וללמוד לנגן? מעולה!!! צפו במסלול הרשמה למבוגרים וצלצלו לתאם!!!
מסלול הרשמה עם שעור ניסיון למבוגרים
  1. התקשרו אלינו וקבעו שעור ניסיון (בתשלום) באורך מלא לבדיקת כימיה עם המורה והתאמה לכלי.
  2. במידה ותרצו להמשיך איתנו שעור ניסיון יהיה כלול בסה"כ התשלומים.
  3. רישום הוא לחבילה של 3 חודשים שמתחדשת לפי רצונכם או מתבטלת בתום התקופה.

חייגו אלינו לפרטים נוספים – 08-8598222

תלמידים מספרים

feedback

ללמוד נגינה בגיל מבוגר זה לממש חלום ילדות, כאשר האצבעות כבר פחות גמישות אבל התשוקה והרצון מחפים על זה. לממש את החלום עם מורה לגיטרה במודיעין כמו מיכאל וידר לצדך זה כבר כיף גדול, מיכאל מקצוען אמיתי שידע לפתוח לי את התווים המתאימים, מומלץ.

אלי קורח

לימודי גיטרה

דמיטרי היקר וגיא היקר
אין לי מילים כדי להודות לכם על השנה הזאת ובכלל על כל השנים של לימוד תופים במודיעין בסטודיו D. זאת חוויה מדהימה ומאד משמעותית בשבילי והיא מעניקה לי עונג עצום לנפש ולנשמה .
זכיתי מתחילת הלימודים במורה מדהים ומסור .גיא רומן מורה לתופים מקצועי מאד ,נעים הליכות, מעצים ומאפשר למידה רגועה ויסודית באווירה טובה ומכילה.
דמיטרי אני רוצה להודות לך על המקום המדהים הזה . שיפרח וימשיך להנעים לנו את החיים עוד המון שנים .
תודה מכל הלב.

רחל ביטון

לימודי תיפוף

הגעתי אל הסטודיו D במודיעין דרך מודעה בפייסבוק
ללא ציפיות מיוחדות ולשמחתי הופתעתי ממש לטובה. ראשית מהיחס החם והאישי של המדריכים לתופים ושל דמיטרי מנהל בית הספר. וגם כן מגישה מקצועית לנושא התיפוף ומינון נכון בין התיאוריה לבין נגינה בתופים מעשית.
אני ממש ממליץ על סטודיו D לכל מי שחולם לתופף. מקום נהדר ללמוד ולהתפתח.

אביתר פנחס

לימודי תיפוף