להצטרפות 088598222

לימודי דרבוקה

אז פתאום בא לכם לדרבק?

מצוין.. יש לנו תכנית מצוינת שתאפשר לכם לא רק ללמוד דרבוקה, אלה גם כן ליהנות מהדרך עם חיוך רחב. לא פעם אחד שמענו סיפורים מתלמידים שלנו, שהיו מופתעים עד כמה מהר הצליחו ללמוד מקצבים בסיסיים ומאז לא הפסיקו לדרבק בזמנם הפנוי, עם חברים או בחוג משפחתי.

אז איך ומה נלמד? בתכנית תלמדו מקצבים מזרחיים בסיסיים שמהם תוכלו להרכיב את המחרוזות ולתופף אותם ברצף ובחיבורים שונים. תוכלו גם כן ללמוד ללוות שירים בסגנונות השונים, כאשר מורה לדרבוקה כותב  לכם תפקיד במיוחד. הלמידה מתקיימת באופן פרטני מורה מול תלמיד או באופן קבוצתי עד 6 נגנים ( במידה ונפתחת קבוצה ).

אנחנו בטוחים שתוכלו לא רק ללמוד לתופף בדרבוקה, אלה גם תיהנו מאוד מהתהליך. מדובר בשיעור קצבי, משחרר וכיפי ביותר. אז בא לכם לתת בראש ולדרבק, אנחנו כאן בשבילכם…

למי זה מתאים?

גיל: 8 ועד 128.

רמה: מתחילים, בינוניים

תועלת: כל מי שרוצה ללמוד מקצבי מזרח בסיסיים וללוות שירים

מעולה: לאנשים שמחפשים להוציא אנרגיות ולתת קצת בראש בזמן הפנוי.

מה הוא המבנה של שיעור דרבוקה?
  1. תרגילי חימום ועבודה על שיפור טכניקה וחוש קצב.
  2. עבודה על מקצבים מזרחיים בסיסיים באופן פרטני או קבוצתי
  3. ליווי שירים ים תיכוניים בדרבוקה עם מקצבים שלמדתם
למה כדי ללמוד דרבוקה אצלנו?

נותן בסיס מוצק בהבנת המקצבים מזרחיים ושליטה בכלי.

ערך מוסף גבוה – הפגת המתחים, שיפור ריכוז, קורדינציה והרבה כיף.

תדעו ללוות שירים ולנגן צירופים קצביים מגניבים.

הכי חשוב: תוכלו להשוויץ מול חברים ומשפחה.

 

 

 

איך נתקדם ללמוד דרבוקה?

01

צעד ראשון

התקשרות ראשונית - כבר בשיחה טלפונית נברר את הצרכים שלכם. ניקח בחשבון גיל וציפיות מהלימוד, כדי לקדם אתכם בצורה מיטבית בהמשך.

02

צעד שני

שעור ניסיון – בכיף גדול נזמין אתכם לשעור ניסיון לדרבוקה שאחריו תוכלו להבין האם יש כימיה עם המורה והכי חשוב עד כמה אתם נהנים מהתהליך.

03

צעד שלישי

מצטרפים לחוויית דרבוקה של סטודיו די – נשקיע את מיטב כדי לחשוף אתכם לעולם המגניב של תיפוף בדרבוקה , תוך הקפדה על סביבה מעודדת ותהליך מקצועי ככל הניתן.

לסיכום

אנחנו מאמינים שלימוד דרבוקה אצלנו לא רק יתן לכם שליטה בכלי ויכולת לתופף המקצבים מזרחיים, אלה תשמש כלי להתפתחות, בילוי נעים בזמן הפנוי וכמובן הרבה כיף. אז תלחצו על כפתור ההתנסות ובואו לדרבק…

Make Your Lucky Choice
קיבלתם החלטה ללמוד לנגן על דרבוקה? מעולה!!! צפו במסלול הרשמה וצלצלו לתאם!!!
מסלול הרשמה עם שעור ניסיון לדרבוקה
  1. התקשרו אלינו וקבעו שעור ניסיון (בתשלום )באורך מלא לבדיקת כימיה עם המורה והתאמה לכלי.
  2. במידה ותרצו להמשיך אחתנו שעור יהיה כלול בסה"כ התשלומים.
  3. אחרי שעור ניסיון ניתן להירשם במהלך תקופה ספטמבר – יולי עם אפשרות הביטול בהודעה עד 20 לחודש בנוגע לחודש הבא. מחודש מאי (חודשים יוני, יולי לא ניתן לבטל).

חייגו אלינו לפרטים נוספים – 08-8598222

תלמידים והורים מספרים

feedback

אני ממליצה על סטודיו D, מאחר וכתלמידה בסטודיו, נהנתי מייחס אישי, ממורה מקצועי אשר קידם אותי בנגינה על פי הקצב שלי ושיטת הלימוד המתאימה לי וידע להוציא את הפוטנציאל הטמון בי בתחום התיפוף מהכח אל הפועל,
לכן לדעתי, כל תלמיד אשר יגיע לסטודיו D בכל גיל ובכל רמה יצא נשכר, ילמד לנגן ויגלה את חזקות שלו הן בתחום לימוד התיפוף והן באופן כללי.
כל זאת בזכות היחס האישי, האוהד, התומך והמפרגן שמקבל התלמיד בסטודיו D, יחס שהוא הכרחי להובלתו ללמידה ומיצוי כל הפוטנציאל הטמון בו , כדאי להגיע למצוינות בנגינה, תוך תחושת מסוגלות וערך עצמי גבוה.

יעל ביננבוים

לימודי דרבוקה